Recenzja perfum: Molecule 01 marki Escentric Molecules

Perfumy Molecule 01 marki Escentric Molecules nie są perfumami, jakich można się spodziewać: zawierają tylko jedną cząsteczkę o nazwie Iso E Super. Iso E Super to substancja, która zyskała ogromną popularność na scenie zapachowej, ponieważ uważa się, że działa podobnie do feromonu. Badania nie przyniosły ostatecznych wniosków w tej kwestii, zatem pozostaje spekulacją, czy Iso E Super zwiększa atrakcyjność poprzez interakcję z receptorami w naszym nosie, czy też nie. Jednakże mocno wierzę, że Iso E Super ma ogromny wpływ na atrakcyjność noszącego. Tworzy fantastyczną aurę i podkreśla naturalny zapach skóry. Chociaż niektórzy ludzie nie mogą wyczuć samej cząsteczki, osoby noszące Iso E Super mogą uznać za bardziej atrakcyjne. Osoby, które są w stanie wyczuć cząsteczkę, zauważają ciepłą, gładką nutę drzewną, przypominającą syntetyczne cząsteczki drzewa sandałowego, takie jak Javanol czy Ebanol. Iso E Super nie przypomina suchego drewna, ma raczej wilgotny, świeży, aksamitny dotyk. A co najlepsze: Iso E Super całkowicie otula i zapewnia komfort.

Czy każdy może poczuć zapach Iso E Super of Molecule 01?

Niektórym wydaje się, że cząsteczka znika i pojawia się ponownie. Dzieje się tak dlatego, że niektórym osobom trudno jest go wąchać. Jednym z czynników może być to, że cząsteczki po związaniu się z receptorami węchowymi zbyt długo je blokują, przez co nos nie jest w stanie generować znanych sygnałów dla mózgu, nawet jeśli zostanie poddany działaniu dużej dawki Iso E Super. Z drugiej strony, niektórzy ludzie mogą po prostu nie mieć odpowiednich receptorów i nie mogą regularnie przetwarzać cząsteczki. Co więcej, zdolności węchu mogą zmieniać się z godziny na godzinę i zależą od naszego poziomu stresu, nastroju czy zmęczenia. To powiedziawszy, Molecule 01 to idealny zapach do noszenia w biurze. Niektórzy pracownicy tego nie zauważą, a niektórzy uniosą brwi, ponieważ poczuli coś uwodzicielskiego, ale niezbyt głośnego i wcale nie przeszkadzającego.

Czy Iso E Super of Molecue 01 występuje w przyrodzie?

Smutne w przypadku Iso E Super jest to, że nie występuje on w naturze. Z etycznego punktu widzenia jest wątpliwe, czy ludzie powinni uwalniać do natury cząsteczkę wynalezioną w laboratorium firmy IFF zajmującej się smakami i zapachami w 1973 r. Można jednak argumentować, że jeśli rośliny wymyślają cząsteczki w drodze ewolucji i robiły to przez tysiące lat , dlaczego nie można pozwolić na to ludziom. W końcu człowiek jest częścią natury i jej wytworem.

Kto powinien nosić Molecule 01 of Escentric Molecules?

Jeśli szukasz dyskretnych perfum, które będą pasować do biura, na siłownię czy na imprezy biznesowe, zdecydowanie przyda Ci się butelka Molecule 01. Jeśli masz już w domu wiele perfum i chciałbyś je ożywić nakładając na siebie Iso E Super nad zapachami, odwiedź sklep już teraz! Molecule 01 to bardzo dobre perfumy do nakładania warstw. Pasuje do większości perfum i może poprawić ogólne wrażenia.

Kto nie powinien nosić Molecule 01 of Escentric Molecules?

Jeśli interesujesz się perfumerią i jesteś koneserem zapachów, Molecule 01 będzie krokiem wstecz w stronę nudnej prostoty. Jeśli lubisz wyrazisty zapach, który podkreśla Twój charakter i pasuje do Twojej osobowości, nie używaj Molecule 01. Lepiej postaw na prawdziwy zapach ze stylem.

Scroll to Top