Recenzja perfum: Kirke by Tiziana Terenzi

Kirke Tiziany Terenzi to zapach, który zdecydowanie powinieneś znać. Jest to owocowo-piżmowy zapach, który bardzo dobrze się sprzedaje. Niektórzy ludzie natychmiast się w nim zakochują, podczas gdy inni twierdzą, że w perfumach wyczuwają zwierzęcy mocz. Jest to interesujące i nie jest to żart. Cząsteczki bursztynu są odpowiedzialne za nuty moczu. Ponieważ niektórzy ludzie nie są w stanie wyczuć bursztynu, zauważają tylko piżmo i owoce, podczas gdy ludzie, którzy są w stanie wyczuć bursztyn, zauważają śmierdzącą twarz. Cząsteczki bursztynu są ogromne, a receptory ludzkiego nosa nie są w stanie łatwo wyczuć dużych cząsteczek. Dlatego ludzie mają różne zdolności, jeśli chodzi o wąchanie bursztynu.

Kirke, nawiązujący do greckiej bogini Circe, otwiera się intrygującym wybuchem nut cytrusowych zmieszanych z owocowymi nutami serca. W nucie bazy najważniejszą rolę odgrywają ciężki bursztyn i piżmo. Kirke odznacza się imponującą trwałością, a dobrze wyważona mieszanka bogatych składników utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Zapach jest umiarkowany do mocnego, z wdziękiem przykuwa uwagę otoczenia, nie przytłaczając zmysłów, a przynajmniej zmysłów tych, którzy nie są w stanie wyczuć bursztynu.

Idealnie nadaje się na jesienne i zimowe miesiące, Kirke obejmuje chłodną i rześką pogodę, otaczając użytkownika ciepłym i pocieszającym uściskiem. Ale pasuje również wiosną i latem, ponieważ zapach ma lekkie owocowe aspekty połączone z ciepłymi nutami bursztynu. Ten zapach jest wszechstronny, odpowiedni zarówno do formalnych, jak i intymnych ustawień, można go nosić prawie na każdą okazję, co jest dużym plusem.

Tiziana Terenzi nigdy nie przestaje imponować dbałością o szczegóły zarówno w kompozycji zapachowej, jak i prezentacji. Kirke jest dostępny w pięknie zaprojektowanym flakonie z dużym wieczkiem, które może być nieco irytujące w obsłudze. Zasadniczo Kirke by Tiziana Terenzi to urzekająca symfonia, która pozostawia niezatarty ślad na zmysłach. Niezależnie od tego, czy chcesz przyciągać uwagę, czy po prostu chcesz oddać się sztuce zapachu, Kirke to prawdziwe arcydzieło, które zasługuje na miejsce w każdej kolekcji perfum. To prawdziwy bestseller!

Inne ciekawe recenzje perfum: Elysium marki Roja Parfums, Baccarat Rouge 540 marki Maison Francis Kurkdjian

Scroll to Top