Recenzja perfum: Erba Pura by Xerjoff

Tak, zdecydowanie powinnaś wybrać się w olfaktoryczną podróż z Erba Pura marki Xerjoff. Ten zapach, niczym arcydzieło namalowane przez mainstreamowego malarza, zawiera w sobie esencję seksowności i kobiecości. Jego owocowo-piżmowy motyw jest genialnie zaaranżowaną harmonią, która przenosi tylko jedną myśl: uwodzenie. To, co naprawdę wyróżnia Erba Pura, to harmonia słodyczy, soczystości, piżma i zwierzęcych tonów. Jest to idealne połączenie uwodzicielskich i uprzejmych aspektów. Nie można mu się oprzeć, wywołując uczucie chęci pocałowania tego, co można powąchać. Niewiele perfum posiada tę cechę. Nic dziwnego, że wiele osób kupuje ten zapach. Jest to najlepiej sprzedający się zapach Xerjoff. Co ciekawe, jego profil zapachowy jest bardzo nietypowy dla Xerjoff. Xerjoff oznacza głównie eleganckie, elitarne zapachy. Jednak Erba Pura to zapach zdecydowanie zbyt owocowy jak na linię Xerjoff. To bardziej muzyka pop niż muzyka Xerjoff. To mainstreamowy zapach, który wielu ludzi lubi i kupuje.

Jest jednak pewna osobliwość tego zapachu. Mimo, że wiele osób wyczuwa w nim dużo owocowych nut i piżma, niektórzy narzekają, że zapach jest śmierdzący, jakby nasikał na niego lis. I to nie jest żart. Erba Pura zawiera nuty bursztynu, które mogą być wyczuwalne przez niektórych ludzi, ale nie przez innych. Ludzie, którzy nie mogą go wyczuć, lubią owocową, uwodzicielską stronę perfum. Jednak osoby, które mogą wyczuć pełne spektrum bursztynu obecnego w zapachu, mogą wyczuć nuty przypominające mocz. Wynika to z faktu, że nuty bursztynu, w zależności od tego, jakie cząsteczki zostały użyte przez perfumiarza, mogą mieć szkodliwe skutki. Jeśli więc chcesz nosić Erba Pura, pamiętaj, że nie każdy będzie jego fanem. Nie używaj go jako zapachu biznesowego. Używaj go tylko w wolnym czasie i z przyjaciółmi.

Z pewnością jest to zapach na eleganckie wieczorne wyjście, ponieważ pozostawia niezatarte wrażenie. To celebracja prostych przyjemności życia, uchwycona w wykwintnym, eleganckim flakonie. Dla tych, którzy szukają zapachu, który wykracza poza czas i trendy, Erba Pura jest świadectwem sztuki perfumeryjnej. Jeśli nigdy go nie wąchałeś, udaj się do sklepu i powąchaj. Jestem pewien, że będziesz pod wrażeniem tego zapachu. Niewiele perfum może się z nim równać!

Przeczytaj także recenzję Kirke autorstwa Tiziany Terenzi. Kirke jest również bestsellerem, ma spore podobieństwo do Erba Pura. Należą do tej samej rodziny zapachowej.

Scroll to Top