Recenze parfému: Naxos by Xerjoff

Dovolte mi, abych pohovořil o vůni Xerjoff Naxos, kterou zpopularizoval německý rapper Shindy. Naxos, vytvořený prestižním domem Xerjoff, je skutečným mistrovským dílem, které zachycuje podstatu luxusu a sofistikovanosti už při pouhém pohledu na něj. Jak ale voní?

Naxos se otevírá přívalem lehké bylinné svěžesti a okamžitě uvítá vaše smysly těžkými podtóny. V srdci pyramidy parfému se do popředí dostává aromatické koření. Kombinace hřejivosti, trochu orientu a koření z ní dělá netypickou vůni Xerjoff. Jak se vůně rozvíjí, srdce elegantně přechází do podmanivého kumarinového základu, který jí dodává gurmánský nádech fazole tonka. Ten jí dodává vrstvu hloubky a smyslnosti, dodává jí objem a hutnost. Zaschnutí je hladké, hřejivé a naprosto neodolatelné – alespoň pro některé lidi.

Podle mého názoru není Naxos typickým bestsellerem, je to spíše parfém hypovaný sociálními médii. Je zde také spojení se známým německým rapperem Shindym. Shindy, známý svým jedinečným stylem a extravagantním životním stylem, dokonale ztělesňuje ducha Naxosu. Přes sociální sítě Shindy zveřejnil své fotografie, na kterých dává najevo, že nosí vůni Naxos.

Nosit Xerjoff Naxos je jako vstoupit do světa elegance a hlubokého stylu, který Shindy ztvárňuje svou hudbou a osobností. Je to vůně, která si žádá pozornost a zanechává za sebou stopu sofistikovanosti a hlasitosti, kamkoli se vydáte. Ať už se účastníte významné události, nebo si jen užíváte večer s přáteli, Naxos ve vás nepochybně zanechá trvalý dojem.

Stejně jako Shindyho hudba je i tento parfém odvážný a smělý. Pro někoho možná až příliš odvážná. Pokud chcete vyjádřit své vnitřní sebevědomí a charisma, Xerjoff Naxos je ideální volbou. Podle mého názoru je to vůně pro vysoké muže a silné ženy. Ale rozhodně ne pro roztomilé dívky, které se snaží být sladké a sexy. Je to velmi odvážná výpověď.

Doporučuji ji nosit v zimním období, protože vůně je hřejivá a hutná. V jarním období se k ní vůbec nehodí. Můžete ji nosit během dlouhých letních nocí, ale nepoužívejte ji v kanceláři.

Další zajímavé recenze parfémů: Elysium by Roja Parfums, Baccarat Rouge 540 by Maison Francis Kurkdjian

Scroll to Top