Recenze parfému: Molecule 01 od Escentric Molecules

Parfém Molecule 01 od Escentric Molecules není parfémem, jak se očekávalo: Obsahuje pouze jednu molekulu s názvem Iso E Super. Iso E Super je látka, která se dostala na scénu vůní, protože se věří, že působí podobně jako feromon. Výzkum v této věci nemá žádné konečné závěry, takže je ponecháno na spekulaci, zda Iso E Super zvyšuje atraktivitu interakcí s receptory v našem nose nebo ne. Pevně však věřím, že Iso E Super má hluboký dopad na atraktivitu nositele. Vytváří fantastickou auru a zvýrazňuje přirozenou vůni pokožky. I když někteří lidé nemohou cítit molekulu samotnou, mohou se jim zdát lidé nosící Iso E Super atraktivnější. Osoby, které cítí molekulu, si všimnou hřejivého, hladkého dřevitého tónu, který připomíná syntetické molekuly santalového dřeva, jako je Javanol nebo Ebanol. Iso E Super nepřipomíná suché dřevo, má spíše vlhký, svěží, sametový nádech. A to nejlepší: Iso E Super je naprosto zakuklený a uklidňující.

Cítí každý Iso E Super of Molecule 01?

U některých lidí se zdá, že molekula zmizí a znovu se objeví. To je způsobeno tím, že někteří lidé mají problém ji cítit. Jedním z faktorů by mohlo být to, že molekuly, jakmile jsou navázány na čichové receptory, blokují receptory příliš dlouho a nos nemůže generovat známé signály pro mozek, i když je vystaven vysoké dávce Iso E Super. Na druhou stranu, někteří lidé mohou mít jen nesprávné receptory a nemohou molekulu pravidelně zpracovávat. Kromě toho se čichové schopnosti mohou měnit hodinu po hodině a závisí na naší úrovni stresu, naší náladě nebo únavě. To znamená, že Molecule 01 je perfektní vůně pro nošení v kanceláři. Někteří zaměstnanci si toho nevšimnou a někteří zvednou obočí, protože ucítili něco svůdného, ale ne hlasitého a vůbec ne rušivého.

Nachází se Iso E Super of Molecue 01 v přírodě?

Smutné na Iso E Super je, že se nevyskytuje v přírodě. Je eticky sporné, zda by lidé měli vypustit do přírody molekulu, která byla vynalezena v laboratoři společnosti IFF v roce 1973. Ale mohli bychom tvrdit, že pokud rostliny vynalézají molekuly evolucí, a to dělalo po tisíce let , proč by to lidem nemělo být dovoleno. Lidé jsou součástí přírody a koneckonců produktem přírody.

Kdo by měl nosit Molecule 01 of Escentric Molecules?

Pokud hledáte nenápadný parfém, který se hodí do kanceláře, tělocvičny nebo na firemní akce, rozhodně potřebujete lahvičku Molecule 01. Pokud už máte doma mnoho parfémů a rádi byste je oživili vrstvením Iso E Super přes vůně, navštivte obchod hned teď! Molecule 01 je velmi dobrý parfém na vrstvení. Hodí se k většině parfémů a dokáže umocnit celkový zážitek.

Kdo by neměl nosit Molecule 01 of Escentric Molecules?

Pokud jste hluboko v parfumerii a jste znalci vůní, Molecule 01 by byla krokem zpět do nudné jednoduchosti. Pokud rádi nosíte výraz, vůni, která podtrhne váš charakter a ladí s vaší osobností, nepoužívejte Molecule 01. Raději jděte po skutečné vůni se stylem.

Scroll to Top