Recenze parfému: Erba Pura by Xerjoff

Ano, rozhodně byste se měli vydat na čichovou cestu s vůní Erba Pura od společnosti Xerjoff. Tato vůně, jako mistrovské dílo namalované mainstreamovým malířem, vystihuje esenci sexuality a ženskosti. Její ovocný a pižmový motiv je geniálně zaranžovanou harmonií, která přenáší jedinou myšlenku: svádění. To, co vůni Erba Pura skutečně odlišuje, je harmonie sladkosti, šťavnatosti, pižma a animálních podtónů. Je to dokonalá kombinace svůdných a zdvořilých faset. Je neodolatelná, vyvolává pocit, že chcete políbit to, co lze ucítit. Málokterý parfém s sebou přináší tuto vlastnost. Není divu, že si tuto vůni kupuje mnoho lidí. Je to nejprodávanější vůně značky Xerjoff. Zajímavé je, že její profil vůně je pro značku Xerjoff velmi netypický. Xerjoff většinou znamená nóbl, elitářské vůně. Vůně Erba Pura je však pro řadu Xerjoff až příliš ovocná. Je to mnohem více pop než hudba značky Xerjoff. Je to mainstreamová vůně, kterou má mnoho lidí rádo a kupuje si ji.

Na vůni je však zvláštní věc. Přestože v ní mnoho lidí cítí spoustu ovocnosti a pižma, najdou se lidé, kteří si na vůni stěžují, že je smradlavá, jako by do ní načůrala liška. A to není žádný vtip. Erba Pura obsahuje jantarové tóny, které někteří lidé cítí, ale jiní ne. Lidé, kteří ji nemohou cítit, mají rádi ovocnou, svůdnou stránku parfému. Avšak lidé, kteří cítí celé jantarové spektrum přítomné ve vůni, mohou cítit tóny podobné moči. To je způsobeno tím, že jantarové tóny, v závislosti na tom, jaké molekuly parfumér použil, mohou mít škodlivé účinky. Pokud tedy chcete vůni Erba Pura nosit, mějte na paměti, že ne každý jí bude fandit. Nepoužívejte ji jako služební vůni. Používejte ji pouze ve volném čase a s přáteli.

Určitě je to vůně pro okouzlující večerní záležitost, protože zanechává trvalý dojem. Je oslavou jednoduchých životních radostí, zachycených v nádherném, nóbl flakonu. Pro ty, kdo hledají vůni, která překonává čas a trendy, je Erba Pura důkazem parfémářského umění. Pokud jste k ní ještě nikdy nepřičichli, zajděte do obchodu a přivoňte si. Jsem si docela jistá, že na vás vůně udělá dojem. Není mnoho parfémů, které by se jí mohly vyrovnat!

Přečtěte si také recenzi na vůni Kirke od Tiziany Terenzi. Kirke je také bestseller, má docela podobnost s Erba Pura. Patří do stejné čichové rodiny.

Scroll to Top