Recenze parfému: Cool Water od Davidoff

Davidoff Cool Water je nadčasová klasika ve světě vůní. Pokud jste k němu ještě nepřičichli, styďte se! Je to jedna z nejznámějších osvěžujících vůní, která uchvátí muže i ženy. Tato ikonická vůně, inspirovaná rozlehlostí oceánu a esencí vody, byla poprvé představena v roce 1988 a od té doby se stala základem mnoha kolekcí vůní. Parfém byl první svého druhu a uvedl do světa vůní novou čichovou rodinu. Čichová rodina se nazývá námořní/vodní a má vyvolávat dojem čerstvé, mořské vody. Vůně byla tak populární, že společnosti začaly uvádět na trh deodoranty, po holení a šampony vonící podobně. Vsadím se, že jste už v pánském šatníku cítili vůni typu Cool Water, jen jste nevěděli, že důvodem této vůně je Cool Water. Jednoduše řečeno: Cool Water je typický muž. Ideálně sportovního, čerstvě osprchovaného muže.

Cool Water, která se otevírá přívalem svěžích vodních tónů, vás okamžitě přenese na břeh a vaše smysly polechtá svěží oceánský vánek. Svrchní tóny jsou směsí pikantních, pikantních akcentů mořské vody a citrusových tónů. Jak se vůně vyvíjí (viz parfémová pyramida), přechází do srdce levandule. Základní tóny Davidoff Cool Water vyzařují pocit hloubky způsobený velkým množstvím dubového mechu a zanechávají měkkou, přetrvávající stopu, která trvá po celý den. Toto suché peří dodává vůni nádech mužnosti, díky čemuž je oblíbenou volbou pro sebevědomé jedince, kteří ocení rafinovanou a vyváženou vůni. Dubový mech z něj dělá typickou pánskou vůni. Pokud cítíte Cool Water, je pár věcí, kterých si můžete snadno všimnout: je tu citrusový vršek smíchaný s dihydromyrcenolem, který již v horním tónu vytváří oceánský efekt. A pak je tu krémový akord, který se mísí s něčím bylinkovým a dubovým mechem. Spolu s tím je tu spousta svěžesti.

Coo Water je perfektní parfém pro intimní i společenské příležitosti. Je pro sportovního, moderního muže. Ženy ucítily vůni na tolika vodách po holení, že když na sebe nastříkáte vůni, okamžitě vás shledají mužnými.

Závěrem, Davidoff Cool Water je typická vodní vůně, která z dobrého důvodu obstála ve zkoušce času. Jeho svěží, čistá a povzbuzující povaha zachycuje ducha oceánu a poskytuje nositeli revitalizující zážitek. Pokud hledáte klasickou a všestrannou vůni, která ztělesňuje esenci vody a půvab moře, pak je Cool Water od Davidoff skvělou volbou, kterou byste měli zvážit. A pokud jste k ní ještě nepřičichli, raději vstupte do parfumerie a vyzkoušejte na kůži. Nebudeš zklamaný!

Další zajímavé recenze parfémů: Baccarat Rouge 540 od Maison Francis Kurkdjian, Naxos od Xerjoff

Scroll to Top